Disleksi İçin, Evde Online Dinletiye Kulak Verin!

Disleksi, en sık rastlanan öğrenme bozukluklarından biridir. Asıl sorunları hafıza ve dil ile ilgilidir. Disleksi olan kişiler her şeyi unutur ve dil ile ilgili derslerde sıkıntı çektikleri bilinmektedir.

Disleksi İçin, Evde Online Dinletiye Kulak Verin!

Disleksi için SAS-Smart Dinleti Programı

SAS Smart Dinleti Programları, müziğin alt yapısında geliştirdiği teknolojiyi kullanarak her çocuğa özel dinleti programları oluşturmaktadır. Evde online olarak günlük seanslar halinde kolayca uygulanabilmekte ve uzaktan uzman desteğiyle çocukların hayatlarında kısa sürede değişim yaratabilmektedir.

Daha detaylı bilgi ve programdan faydalanmak için 0530 390 78 52 numaralı sas mobil hattan uzmanımız ile görüşebilirsiniz.


SAS-Smart Dinleti Programı;

Her çocuğa özel tasarlanmış sesleri kulaklıklar aracılığıyla dinleterek iki yarı kürenin daha hızlı ve dengeli bir şekilde çalışmasını sağlamaya ve böylece beynin işlevselliğinin artmasına yardımcı olmayı hedefler.


Neden SAS-Smart Dinleti Programı ?

  • Beyin temelli bir yöntemdir.
  • Her disleksili çocuğun ihtiyaçlarına göre özel tasarlanır ve online olarak uzaktan uzman desteği ile kolaylıkla uygulanabilir.
  • Kısa sürede başarılı sonuçlar gösterir.

Dinleti Programından Nasıl Yararlanabilirim?

Disleksi için Dinleti Programından faydalanmak için 0530 390 78 52 numaralı sas mobil hattan uzmanımız ile görüşebilir ve en kısa sürede çocuğunuza özel hazırlanacak programdan yararlanabilirsiniz.


Disleksi ve SAS Smart Dinleti Programları hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız


Çocuğunuz okuma & yazma sorunu yaşıyor mu?


Liste

Başarı Hikayelerimiz

Tüm Sonuçlar

Başarı Oranı

Çocuğunuzla koronavirüs hakkında konuşurken size yardımcı ol...

Koronavirus hepimiz için endişe yaratıyor. Kaygı sorunu yaşayan çocuklar için okulların kapalı olması ve sağlık alanında yaşanan gelişmeler onları daha da endişeli bir hale getirebiliyor.

İlkokula Yeni Başlayan Çocuklar ve Aileleri için Öneriler

İlköğretimin döneminin başlaması ile çocukların ve ailelerin hayatında yeni bir dönem başlamaktadır. Bu dönemde çocukların olduğu kadar ailelerin de desteğe ihtiyacı vardır. Bu heyecanlı süreçte siz ailelere ve çocuklara destek olmak amacıyla SasCentre olarak yanınızda olacağız.

Doğru kalem tutmanın gelişim basamakları

​Çocuğunuzun kalem tutma şeklinin farkında mısınız?

Çocuğunuzla Birlikte Sesli Kitap Okumanın Yolları

Çocuklarınıza her gün sesli kitap okumak onları okul öncesi eğitim sürecine ve sonrasına hazırlamak için en iyi yollardan birisidir. Birlikte okurken pek çok beceri edinilir ve çocuğunuz büyürken devam etmesini istediğiniz bir süreçtir. Birlikte okuma yapmak harika olmakla birlikte bu okuma saatlerini daha verimli hale getirmek için aşağıdaki önerilerden faydalanabilirsiniz.​